fb
Sdílet

on-line rezervace vstupenek v Praze

 

virtual-tickets zajišťuje kompletní servis výběru a objednání vstupenek na kulturní akce v Praze a ČR z pohodlí Vašeho domova.

Vstupenky do divadla nebo tanečního klubu, na muzikál, koncert, operu či balet si můžete objednat on-line a my Vám je zašleme domů nebo doručíme na adresu Vašeho hotelu. Objednání přes virtual-tickets je velmi snadné. Stačí si jen vybrat Vám vyhovující termín představení, počet požadovaných vstupenek, vyplnit formulář s Vašimi kontaktními údaji, abychom věděli kam vstupenky doručit, a provést platbu platební kartou, u vybraných představení bankovním převodem či přes PayPal.

Milovníci jazzu se naopak mohou projet na lodi po Vltavě - „Jazz Boat“- a za doprovodu jazzové kapely obdivovat krásy večerní Prahy.

Tak neváhejte a zV roce 2023 například vystoupí  Iron Maiden, Celine Dion, Roger Waters a z české tvorby  Queen Relived, Český Mejdan s Impulsem, Ewa Farna a ze sportu HC Sparta Praha, Global Champions.arezervujte si večerní představení či koncert Vaší oblíbené pop-rockové hvězdy ještě dnes!

 

virtual-tickets....

...bavte se v Praze s námi!