fb
Sdílet

ABBA The Show - Praha vstupenky - 15.1.2011

abba.jpgO2 - planek 1O2 - mapa PrahaO2 - mapa DetailO2 - popis
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


Strhující hudební událost ABBA-THE-SHOW zavítá v rámci celosvětového turné také do Prahy! Není absolutně pochyb, že jde o nejautentičtější ABBU dnešní doby. Zásluhu na této skutečnosti mají bezesporu také dřívější členové originální skupiny ABBA, Ulf Andersson (saxofon) & Janne Schaffer (guitar), kteří v ABBA THE SHOW vystupují.

ABBA THE SHOW vychází z původního příběhu ABBY – od jejich Eurovision začátků až po celou cestu k hlavnímu úspěchu v hitparádách. Je prezentována švédskou Waterloo, slavnou světovou skupinou, která přivedla ABBU opět k životu, spolu s Národním londýnským symfonickým orchestrem vedeným Matthewem Freemanem. ABBA stále prodává 2 milióny desek ročně – a právě toto vystoupení představí nejúžasnější a nejslavnější hity formou dvouhodinové fantastické muzikální show a originálních kostýmů. Jako by ABBA nikdy neskočila!


O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Rezervace - termíny