fb
Sdílet

Andrea Bocelli - Prague - 18.5.2013

Bocelli.jpgAndrea Bocelli - 18.5.2013 - O2 arena - PragueO2 - mapa DetailO2 - mapa PrahaO2 - popis
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


Andrea Bocelli vystoupí v Praze v květnu 2013 ! Nevidomý zpěvák klasické i populární hudby, jehož hvězda začala strmě stoupat v devadesátých letech, se vrací do Prahy po 8 sezonách vypklněných úspěšnou prací, řadou desek, účinkováním v nejslavnějších operních domech a vyprodanými truné po celém světě. Jeho koncerty jsou proslavené repertoárem napříč žánry, skvělými duety s hvězdami jako Zucchero, Sarah Brightman, tony Bennett a Celine Dion.


Proslulého italského tenoristu v pražské O2 areně doprovodí jeho téměř “dvorní” Český národní symfonický orchestr.


Platinum VIP balíček:
Obsahuje nejen vstupenky na nejluxusnější místa přímo před pódiem, ale take koktejl s ochutnávkou toskánských vín z vinice rodiny Bocelli (před zahájením koncertu), CD a fotografii s umělcovým podpisem. Navíc majitel VIP Platinum vstupenky obdrží při odchodu z O2 areny 1 lahev originálního toskánského vína z vinice rodiny Andrea Bocelliho.

O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Rezervace - termíny