fb
Sdílet

Avanged Sevenfold | O2 arena Praha 21.6.2022

orig_AVENGED_SEVENFOLD_2022_20211017194815.jpgAVENGED SEVENFOLD
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


Avenged Sevenfold - O2 arena Praha 21.6.2022

Mimořádně úspěšná pětičlenná formace Avenged Sevenfold v příštím roce v rámci plánovaného turné zamíří do pražské O2 areny. Českému publiku plánuje předvést svou pověstnou energickou show. Naposledy se heavymetalová ikona původem z kalifornské Huntington Beach v Praze předvedla s ohromně pozitivním ohlasem před dlouhými 8 lety.
Avenged Sevenfold působí na scéně od roku 1999. Za tu dobu se etablovala v jednu z nejúspěšnějších a nejuznávanějších hudebních skupin svého žánru. Celkem zatím skupina vydala 7 studiových alb a 17 singlů, žánrově zařaditelných od heavy metalu, alternativního metalu, hard rocku až po metalcore. Kapela získala mnoho ocenění, naposledy byla v roce 2018 nominována na Cenu Grammy za nejlepší rockovou skladbu.
O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Rezervace - termíny