fb
Sdílet

Black light Theatre ANIMATO - Praha

image.jpgConcertConcertConcertConcertConcert
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


Černé divadlo Praha svojí patnáctou sezónou navazuje, dnes již na klasickou černodivadelní tradici tohoto žánru, která více jak půl století tvoří neoddělitelnou součást české kultury. Zveme Vás na ojedinělé non-verbální černodivadelní představení, které Vám alespoň na malou chvíli dá zcela jistě zapomenout na všední starosti dnešního přetechnizovaného světa.


Malý příběh z velké doby THE BEATLES

Představení je vzpomínkou na legendární skupinu The BEATLES a tudíž volnou inspirací animovaného filmu YELLOW SUBMARINE, které Vám přiblíží nezapomenutelnou atmosféru šedesátých let. Tato hra si díky své formě snové poetičnosti, fantazie, ale především syntéze několika divadelních scénických prvků, našla již tisíce okouzlených diváků. Díky své jazykové a věkové bezbariérovosti slaví úspěchy jak na domácí scéně, tak na turné. Nadpřirozeným spojením černého a stínového divadla, principů laterny magiky, velkoplošné projekce a originálních nahrávek The Beatles dochází k ojedinělé divácky atraktivní podívané. Délka představení je 80. minut.


Black light Theatre ANIMATO

Black light Theatre ANIMATO

Na Prikope 10 -Palac Savarin
110 00 Praha 1

Rezervace - termíny