fb
Sdílet

Český mejdan s Impulsem | O2 arena Praha 21.10.2023

logo Cesky Mejdan 22.jpgSkyBox_5_22O2 skybox concert view
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


Český Mejdan s Impulsem - O2 arena Praha 21.10.2023

Český mejdan to je už tradiční, téměř pětihodinový hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby. Jedinečný koncert pro všechny generace, které žijí českou muzikou, tedy jistě potěší informace, že 7. ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije pražská O2 arena. Organizátoři prozradili první dvě jména chystané akce – k legendárnímu Olympicu s nestárnoucím Petrem Jandou se přidává i první dáma české popmusic, Zlatá slavice Lucie Bílá. Další jména se příznivci akce dozví už brzy.
V minulosti na velkolepém koncertu plném hitů vystoupili například Kryštof, Michal David, Marek Ztracený, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, Chinaski, Meky Žbirka, Divokej Bill, No Name, Peter Nagy, Richard Müller, Václav Neckář, Xindl X, Michal Hrůza, Mirai, Jelen, Ewa Farna, Mandrage, Leona Machálková, Vašo Patejdl, Dalibor Janda, Janek Ledecký, Ilona Csáková, Petr Kolář, Sagvan Tofi, Markéta Konvičková, Dasha a další.

O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Rezervace - termíny

sobota 21.10. 2023 v 18:00 hodin on-line booking (rezervace) O2 ARENA Prague Ocelarska 460/2 190 00 Praha 9