fb
Sdílet

Duran Duran - Prague - 27.6.2012

Duran.jpgDuran Duran - 27.6.2012 PrahaO2 - mapa DetailO2 - mapa PrahaO2 - popis
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


Jedna z nejúspěšnějších anglických kapel a stálice popové scény DURAN DURAN zavítá po sedmi letech opět do Prahy. V rámci svého  All You Need Is Now World Tour 2012 s sebou přiveze nejen své největší hity, ale i nové skladby ze stejnojmenného aktuálního alba.

Fanoušci se tak mohou těšit nejen na nesmrtelné hity jako Wild Boys, Rio, Girls On Film, The Reflex, A View To A Kill, ale i novinky jako Girl Panic! nebo All You Need Is Now.

Kapela vyjela na světové turné krátce po vydání svého nejnovějšího alby All You Need Is Now loni na jaře. Po odehrání několika koncertů v Evropě a Severní Americe zavítali členové kapely do Tichomoří a pro velký úspěch se skupina na začátku léta vráti do Evropy a tentokrát nemine Prahu.

O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Rezervace - termíny