fb
Sdílet

George Michael - Státní opera Praha vstupenky - 22.8.2011

george michael.jpg
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


George Michael se vrací na koncertní podia s novým programem „Symphonica: The Orchestral Tour“. Půjde o jeho první evropské turné od roku 2008.

Jedna z největších osobností britské hudební scény a jeden z nejoblíbenějších interpretů vůbec, George Michael, ještě nikdy neabsolvoval takovéto turné; nejenom že bude pečlivě vybírat ze svých vlastních písní, zahrnující všechny jeho největší hity téměř třicetileté kariéry, ale dojde i na některé z jeho oblíbených písní od jiných interpretů. Všechny skladby budou upraveny a přearanžovány pro orchestr, který bude George Michaela doprovázet na všech jeho koncertech.

Turné „Symphonica“ začne v srpnu v pražské Státní opeře. Od svého otevření v roce 1888 bylo toto místo považováno za jednu z nejkrásnějších scén v Evropě. Jejími portály prošli například Gustav Mahler, Richard Strauss, Nellie Melba nebo Enrico Caruso. Po Praze bude dalším dějištěm této události například londýnská Royal Opera House nebo Palais Garnier v Paříži. Několik míst bylo speciálně vybráno pro svou architektonickou krásu, kvalitu zvuku a kulturní historii.

Prague State Opera

Prague State Opera

Wilsonova 4
110 00 Praha 1

Rezervace - termíny