fb
Sdílet

Metallica - Praha - 7.5.2012

795435_430324_Metallica_obr.jpgMetallica - 7.5.2012 PragueMetallica
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


Nejslavnější metalová kapela světa se vrací do České republiky!

Metallica se po čtyřech letech vrací do Prahy ve složení James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett a Robert Trujillo.

Fanouškové se mají na co těšit - Metallica zahraje skladby ze svého stejnojmenného titulu z roku 1991 na počest 20. výročí od vydání tohoto legendárního alba, často nazývaného "černé" – The Black Album. Tohoto alba se v USA prodalo více než 15 miliónů kopií (22 mil. celosvětově), a je 25. nejprodávanějším albem v USA.
Metallica během své více než pětadvacetileté existence ovlivnila nespočet dalších hudebníků po celém světě. Doposud vydala devět studiových alb, dvě živé alba, dvě EP, dvaadvacet videoklipů a třiačtyřicet singlů. Skupina vyhrála devět cen Grammy a jako jediné kapele v historii se jí podařilo bodovat v albovém žebříčku Billboard 200 na prvním místě s pěti po sobě následujícími alby.

Hostem koncertu bude kapela Gorija.

Synot Tip Aréna

Synot Tip Aréna

Eden - Vrsovice
Praha 10

Rezervace - termíny