fb
Sdílet

MUSE - Prague - 22.11.2012

MUSE.jpgMUSE - 02 Arena - 22.11.2012
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


Po famózním vystoupení na Rock for People v roce 2010 se rockové trio MUSE vrací zpátky do České republiky. V rámci svého světového turné odehraje ve čtvrtek 22.11.2012 jedinečný koncert v pražské O2 areně. Na turné vyjede krátce po vydání alba "The 2nd Law", které je naplánováno na 17. září.

 

Nejen vyprodané Wembley nebo San Siro, ale i 25 tisíc návštěvníků Rock for People se v roce 2010 mohlo přesvědčit, proč je MUSE označována za nejlepší koncertní kapelu současnosti. Táhlé patetické melodie a inspirace vážnou hudbou kombinované ostrými metalovými griffy a zběsilým tempem bicích, nepřehlédnutelné charisma frontmana Matthewa Bellamyho doplněné do posledního detailu promyšlenou audiovizuální show. To jsou jen vybrané atributy, kterými se mohou pochlubit živá vystoupení anglického tria.

O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Rezervace - termíny