fb
Sdílet

OKTAGON 43 | O2 arena Praha 20.5.2023

OKTAGON43.jpgSkyBox_5_22SkyBox_1_22_tenis
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


OKTAGON 43,  O2 arena Praha !

V květnu se do pražské O2 areny znovu sjedou moderní gladiátoři OKTAGONu včetně čtveřice nejlepších evropských bojovníků welteru, kteří vybojovali postup do čtvrtfinále Tipsport Gamechanger.
První dva čtvrtfinálové souboje přelomového turnaje Tipsport Gamechanger si zaslouží velkolepou atmosféru O2 areny s tisíci natěšených fanoušků.
Nejlepší bojovníci welteru si to na cestě turnajovou pyramidovou s vypětím všech sil a schopností rozdají o postup do semifinále milionového turnaje.
A nebude to pouze o nich. Mimo pyramidu očekávejte souboje vašich dalších oblíbených zocelených bojovníků OKTAGONu v různých váhových kategoriích.
Velkolepý turnaj plný elektronů za doprovodu té nejlepší audiovizuální show, který opět přinese mnoho nových emotivních příběhů.

O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Rezervace - termíny

sobota 20.5. 2023 v 18:00 hodin on-line booking (rezervace) O2 ARENA Prague Ocelarska 460/2 190 00 Praha 9