fb
Sdílet

RIHANNA - The Loud Tour 2011 - Praha vstupenky on line - 7.12.2011

Rihanna.jpgplanek O2 104,109
On-line rezervace vstupenek na divadelní, koncertní a jiná kulturní představení v Praze či jiných městech. Vámi objednané vstupenky doručíme až na recepci Vašeho hotelu v Praze nebo Vám budou zaslány na Vámi udanou adresu. U vybraných představení jsou vstupenky distribuovány formou e-mailového voucheru.

S virtual-tickets máte jistotu, že je o Vás i Vaše vstupenky dobře postaráno!

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám krásný kulturní zážitek. Spokojenost klientů je naší prioritou.


virtual-tickets....
...bavte se v Praze s námi!


Rihannino nové album “Loud”, jehož vydání předznamenal úspěšný singl ‚Only Girl (In The World)‘, je její páté v pořadí a vede si velmi dobře v celé řadě hitparádových žebříčků. Nedávno vydaná druhá singlová záležitost z desky, píseň ‚What’s My Name‘, se opět usídlila na předních příčkách hitparád.

Nominace na 4 ceny Grammy v tomto roce jen potvrdily, že Rihanna patří mezi nejvíce vzrušující a talentované umělce na světě. Její ‚Rated R‘ turné navštívilo vyprodané arény a ohromilo publikum po celém světě s bezkonkurenční koncertní produkcí.

Na plánované sérii koncertů, která zahrnuje pražskou O2 arenu se Rihanna představí s nádhernou pódiovou show a fanoušci se mohou těšit na hity jako ‘Only (girl In The World)’, ‘Umbrella’, ‘Disturbia’, ‘Shut Up and Drive’ a samozřejmě i celou řadu dalších.

O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Rezervace - termíny