fb
Share

Český mejdan s Impulsem | O2 arena Praha 16.10.2021

logo Cesky Mejdan novy termin.jpgCesky Mejdan
Online-Reservierung von Eintrittskarten für Theater-, Konzert- und sonstige Kulturveranstaltungen in Prag oder anderen Städten. Die von Ihnen bestellten Theater- und Konzertkarten stellen wir Ihnen bis in Ihr Hotel in Prag zu, wo sie Ihnen übergeben werden oder wo sie Ihnen an die von Ihnen angegebene Adresse zugesandt werden.

Mit den virtual-tickets haben Sie die Gewähr, dass man sich um Sie und Ihre Eintrittskarten gut kümmert!

Wir bedanken uns für Ihr Vertrauen und wünschen Ihnen ein schönes Kulturerlebnis. Die Zufriedenheit der Kunden ist unsere Priorität.


virtual-tickets....
...amüsieren Sie sich mit uns in Prag!


Český Mejdan s Impulsem - O2 arena Praha 16.10.2021

Výjimečný pětihodinový koncert Český mejdan s Impulsem rozezní už pátým rokem pražskou O2 arenu. Stane se tak v sobotu 16. října 2021 .
Mezi headlinery patří Paľo Habera a skupina Team! Jejich loňský koncert v O2 areně měl veliký úspěch a pánové se letos rádi do areny vrátí. S radostí oznamujeme účast české Lady Soul, paní Marie Rottrové,  také legenda českého bigbítu, skupina Olympic.
Chybět nebude ani hitmaker Xindl X, který se na Český mejdan vrací stejně jako Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy. V sestavě jsou také dvě skvělé mladé kapely Mirai a Jelen, které se umí postarat o mejdanovou atmosféru a publikum pořádně nažhavit. A konečně představujeme také skupinu Hamleti, s pány Alešem Hámou, Daliborem Gondíkem nebo Jakubem Wehrenbergem.
O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Bestellung - Termine