fb
Share

Český mejdan s Impulsem | O2 arena Praha 16.10.2021

logo Cesky Mejdan novy termin.jpgCesky Mejdan
Заказ билетов оn-line на театральные, концертные и подобные культурные мероприятия в городе Праге и других городах. Заказанные Вами билеты на концерт и театр мы доставим прямо в Вашу гостиницу в Праге, где они будут Вам переданы или отосланы на указанный Вами адрес.

Пользуясь услугой virtual-tickets, Вы можете быть уверены, что о Вас и о Ваших электронных билетах хорошо позаботятся!

Мы благодарим Вас за доверие и желаем Вам отлично провести время. Удовлетворение желаний клиентов – это наш самый главный приоритет.


virtual-tickets...
...развлекайтесь в Праге вместе с нами!

Český Mejdan s Impulsem - O2 arena Praha 16.10.2021

Výjimečný pětihodinový koncert Český mejdan s Impulsem rozezní už pátým rokem pražskou O2 arenu. Stane se tak v sobotu 16. října 2021 .
Mezi headlinery patří Paľo Habera a skupina Team! Jejich loňský koncert v O2 areně měl veliký úspěch a pánové se letos rádi do areny vrátí. S radostí oznamujeme účast české Lady Soul, paní Marie Rottrové,  také legenda českého bigbítu, skupina Olympic.
Chybět nebude ani hitmaker Xindl X, který se na Český mejdan vrací stejně jako Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy. V sestavě jsou také dvě skvělé mladé kapely Mirai a Jelen, které se umí postarat o mejdanovou atmosféru a publikum pořádně nažhavit. A konečně představujeme také skupinu Hamleti, s pány Alešem Hámou, Daliborem Gondíkem nebo Jakubem Wehrenbergem.
O2 ARENA Prague

O2 ARENA Prague

Ocelarska 460/2
190 00 Praha 9

Бронирование - даты